Маленькі патріоти

rainbow

Січень 2021 року

День Соборності України

 

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

  В нашому яслах-садочку  № 63 до Дня Соборності  України  22 січня було проведено тематичну розвагу, головна мета якої -  поповнення та поглиблення знань вихованців про виникнення свята, ознайомлення з цікавими фактами з історії нашої країни, виховання патріотичних почуттів та поваги до державних символів.Вихователі з дітьми підготували вірші, театральні постановки, та веселі таночки. Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!

   

 

Народні традиції

«Зима на свята багата»

Січень 2021 року

          Багата і щедра наша українська земля полями, лісами, ріками, дібровами. Багата на хліб і пісню… А ще, наше багатство – це народні традиції та обряди. Особливо багато їх взимку. Як кажуть в народі: «Зима прийшла –  свято привела».

 

          Доброю традиціє стало в нашому садочку святкування різдвяних свят. Діти з великою зацікавленістю готуються до таких розваг, а саме: вивчають колядки, щедрівки, звичаї нашого народу, поведінку, рядження. Такі заходи розширюють та збагачують знання дітей про народні свята, виховують повагу до рідної культури, українських народних звичаїв, творчості. 

Свято Кобзаря

9 березня 2017 року в нашому садочку відбулася зустріч з працівниками Комишанської філії Херсонської міської бібліотеки. Під час заходу малята мали можливість знайомитися з життям та творчістю відомого українського поета Т.Г.Шевченка з книг, репродукцій малюнків та музичних записів  з архіву бібліотеки. 

Дякуємо працівникам бібліотеки за плідну співпрацю.

 

 

Детальніше...

Молодь за чисте довкілля

З чого починається любов до своєї  Батьківщини? Мабуть, з піклування про неї. Якщо людина дбатиме про чистоту та охайність двору, вулиці, селища та оточуючого природного середовища - вона справді  любить свій край.

Цьогорічною весною триває всеукраїнська екологічна акція «Молодь за чисте довкілля». Мешканці селища  Комишани  5 квітня вийшли на трудовий десант. Особливо активною була молодь. Учасники акції доклали зусиль, щоб вулиці рідного селища були чистими та гарними. 

Не залишилися осторонь цієї події  вихованці Комишанського ясла-садка № 63 Херсонської міської ради. Актори - дошкільнята представили на показ учасникам акції  казку «Що Вовчисько натворив!». На прикладі мешканців лісу – героїв казки, маленькі екологи навчали присутніх найголовнішим правилам поводження у природі: не смітити, прибирати сміття, не ламати, не топтати рослини, не турбувати тварин, не забруднювати водойми.

Емоційність та переконливість дітей внесла позитивні враження в хід акції.  А сюжет казки припав до вподоби глядачам,  якими були жителі селища, представники селищної ради та міського управління культури.

Сподіваємося, що підростаюче покоління буде дбати про свій край і навчиться любити його по – справжньому!

Детальніше...

З Україною в серці.

24 червня 2016 року вихованці ясла – садка № 63 прийняли участь у спільному мистецькому заході  Комишанського будинку культури, будинку культури   с. Приозерне, Комишанської філії Херсонської міської  бібліотеки та нашого садочка «З Україною в серці». Проходив захід в актовій залі Комишанської селищної ради та був присвячений Дню Конституції.

 

 

Детальніше...

Свято Великого Кобзаря

Кожного року 9 березня вся Україна відзначає день народження Великого Кобзаря. Тому 11 березня 2016 року в музичній залі ясел-садка відбувся літературний захід «Мандрівка в минуле з Т.Г.Шевченком», метою якого було вшанування пам’яті видатного українського поета, письменника та художника.  Під час заходу діти ознайомилися з біографією та творчістю Т.Г.Шевченка, розглянули репродукції його картин, з великою повагою, гордістю за свою країну, патріотизмом вихованці старшої групи декламували вірші поета.

 

Детальніше...

Конкурс аплікацій "Україна - мій рідний дім"

Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради від 22.01.2016 № 38 у лютому 2016 року серед дошкільних навчальних закладів міста проведено конкурс аплікацій «Україна – мій рідний край», що пройшов у два етапи. Із кожного закладу було обрано найкращі роботи, які направлені на розгляд журі до Комсомольського районного управління юстиції у м.Херсоні. 

 

 

 

 

Детальніше...

Мандрівка рідним містом

27 листопада 2015 року діти старшої групи ясел-садка № 63 здійснили краєзнавчу мандрівку вулицями  Херсона. Вони ознайомилися з найчарівнішими куточками рідного міста. Музеї, пам’ятники архітектури, меморіальний комплекс Слави, драматичний та кіноконцертний театри – все це дуже зацікавило малят. Свої враження від спостережень вихованці відобразили у розмальовках з видами м. Херсона.

 

Детальніше...

Меморіальна дошка

Прищеплення патріотичних почуттів, любові до Батьківщини, поваги до захисників рідної землі має відбуватися з наймолодшого дошкільного віку. Саме тому пріоритетним напрямком освітньої роботи у Комишанському яслах-садку № 63 обрано патріотичне виховання.

 

 

Детальніше...

Святкування Дня селища

День народження рідного слища – це свято всіх жителів, від найменших до найстарших. 11 – 12 вересня цього року відбулося святкування 220 річниці від часу заснування нашого селища Комишани. З метою залучення підростаючого покоління нашого мальовничого селища до спільних заходів та прищеплення малятам любові до своєї малої Батьківщини педагоги Комишанського ясел – садка № 63 разом із своїми вихованцями прийняли участь у святковому дитячому концерті. Батьки та діти отримали задоволення від святкового дійства. Надовго залишаться в пам’яті у малечі безліч вражень від концерту, казкової вистави, конкурсів та розваг.

Детальніше...

День незалежностi.

До відзначення Дня незалежності України в яслах-садку проведена ціла низка заходів. Насамперед, встановлено прапор на будівлі, з працівниками проведено урочисті збори з нагоди святкування 24-річниці. Здійснено додаткові заходи щодо благоустрою території ясел-садка. Колективом були виготовлені малі архітектурні форми з дерева за мотивами українських народних казок.

 

Детальніше...

День Конституції.

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян, незалежно від того, в якому регіоні ми живемо та якою мовою розмовляємо.

 

 

Детальніше...

Ми – маленькі українці.

Україна – це край, де ми народилися, живемо, де жили наші пращури. Ми всі повинні любити нашу рідну неньку, бути патріотами своєї Батьківщини. Під таким гаслом 12 березня 2015 року в Комишанському яслах-садку № 63 відбувся захід присвячений патріотичному вихованню дошкільнят з вшануванням пам’яті Великого Кобзаря.

Детальніше...