Маленькі патріоти

rainbow

Молодь за чисте довкілля

З чого починається любов до своєї  Батьківщини? Мабуть, з піклування про неї. Якщо людина дбатиме про чистоту та охайність двору, вулиці, селища та оточуючого природного середовища - вона справді  любить свій край.

Цьогорічною весною триває всеукраїнська екологічна акція «Молодь за чисте довкілля». Мешканці селища  Комишани  5 квітня вийшли на трудовий десант. Особливо активною була молодь. Учасники акції доклали зусиль, щоб вулиці рідного селища були чистими та гарними. 

Не залишилися осторонь цієї події  вихованці Комишанського ясла-садка № 63 Херсонської міської ради. Актори - дошкільнята представили на показ учасникам акції  казку «Що Вовчисько натворив!». На прикладі мешканців лісу – героїв казки, маленькі екологи навчали присутніх найголовнішим правилам поводження у природі: не смітити, прибирати сміття, не ламати, не топтати рослини, не турбувати тварин, не забруднювати водойми.

Емоційність та переконливість дітей внесла позитивні враження в хід акції.  А сюжет казки припав до вподоби глядачам,  якими були жителі селища, представники селищної ради та міського управління культури.

Сподіваємося, що підростаюче покоління буде дбати про свій край і навчиться любити його по – справжньому!