Маленькі патріоти

rainbow

Січень 2021 року

День Соборності України

 

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

  В нашому яслах-садочку  № 63 до Дня Соборності  України  22 січня було проведено тематичну розвагу, головна мета якої -  поповнення та поглиблення знань вихованців про виникнення свята, ознайомлення з цікавими фактами з історії нашої країни, виховання патріотичних почуттів та поваги до державних символів.Вихователі з дітьми підготували вірші, театральні постановки, та веселі таночки. Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!

   

 

Народні традиції

«Зима на свята багата»

Січень 2021 року

          Багата і щедра наша українська земля полями, лісами, ріками, дібровами. Багата на хліб і пісню… А ще, наше багатство – це народні традиції та обряди. Особливо багато їх взимку. Як кажуть в народі: «Зима прийшла –  свято привела».

 

          Доброю традиціє стало в нашому садочку святкування різдвяних свят. Діти з великою зацікавленістю готуються до таких розваг, а саме: вивчають колядки, щедрівки, звичаї нашого народу, поведінку, рядження. Такі заходи розширюють та збагачують знання дітей про народні свята, виховують повагу до рідної культури, українських народних звичаїв, творчості.