Маленькі патріоти

rainbow

Ми – маленькі українці.

Україна – це край, де ми народилися, живемо, де жили наші пращури. Ми всі повинні любити нашу рідну неньку, бути патріотами своєї Батьківщини. Під таким гаслом 12 березня 2015 року в Комишанському яслах-садку № 63 відбувся захід присвячений патріотичному вихованню дошкільнят з вшануванням пам’яті Великого Кобзаря.

 

Свято підготувала вихователь старшої групи Онищенко Ганна Василівна, яка у своїй роботі багато уваги приділяє вихованню патріотизму маленьких українців, що охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.

Діти уважно слухали розповідь про Тараса Григоровича Шевченка, доповнювали її, переглянули портрети Великого Кобзаря та його малюнки, розповідали вірші. В кінці свята виконали таночок під пісню «Україна - ти єдина», загадали найзаповітніше бажання усіх людей, які живуть на Україні «Щоб ми всі жили у мирі та злагоді».

Діти із захопленням приймають участь у таких заходах, маленькі серця відчувають гордість та щиру любов до нашої країни – України.