Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

МІСЯЧНИК «УВАГА!  ДІТИ НА ДОРОЗІ!»

 

З20 серпня по 20 вересня 2018 року в Комишанському яслах-садку № 63 Херсонської міської ради проведеномісячник “Увага! Діти на дорозі!”,в  рамках  якого включено комплекс профілактичних заходів зі збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. Серед вихованців закладу проводилися конкурси малюнків та плакатів «Безпека – це життя!», тематичні заняття і бесіди, дидактичні та сюжетно-рольові ігри,  музично-спортивні розваги. Педагогічний колектив ясел-садка в доступній для дітей ігровій формі  навчав малюків безпечній поведінці на вулиці.

Детальніше...

Безпека життeдiяльностi

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ!

Забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.

Щоб вберегти дитину від біди, треба пам’ятати та дотримуватись наступних правил:

Детальніше...

Як зробити свій дім безпечним для дітей

Перебуваючи у звичайному оточенні, діти часто завдають собі шкоди. У міру того, як діти дорослішають, змінюється і характер їхніх ушкоджень.

Немовлятко може легко поперхнутись шматочком їжі. Малі діти не раз падають, коли намагаються кудись вилізти, або обпікаються, чи отруюються, коли торкаються предметів, до яких можна дотягнутися, чи попробувати їх на смак.

Детальніше...

Основні причини дорожніх трагедій

Основними причинами дорожніх трагедій є порушення встановлених Правил учасниками дорожнього руху.

  Хто є учасниками дорожнього руху? Це особа, яка приймає безпосередню участь в процесі руху як пішохід, водій, мотоцикліст, велосипедист, пасажир транспортного засобу, погонич тварин.

Детальніше...