Події 2017 р.

rainbow

Події вересня 2017р.

Детальніше...

Випуск 2017р.

26 травня 2017 р. ясла-садок № 63 проводжав до школи 17 своїх вихованців. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На святі зібралося багато гостей розділити почуття радості і смутку, спогадів, мрій і сподівань. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувалися до випускного балу, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. 

Попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості!

 

 

Детальніше...

Вишиванка - душа Украiни!

18 травня у  ясла-садочку №63 пройшла розвага «Вишиванка – душа України!». Вихованці всіх вікових груп продемонстрували різновиди вишитих сорочок. Діти з великим інтересом розглядали візерунки на вишиванках, фартушках, милувалися різнокольоровими барвами свого вбрання. Вихованці віршами і таночками вшанували українські символи та обереги, поглибили свої знання про історію вишиванки.

Проведений захід сприяв формуванню у малечі почуття власної гідності, віри у свій народ, шанобливого ставлення до українських традицій.

 

 

Детальніше...

Розвага «Бережи себе, малюк!»

17 травня 2017 року в Комишанському ясла-садку №63 Херсонської міської ради у рамках Тижня безпеки було проведено розвагу «Бережи себе, малюк!»

Вихованці середньої групи «Сонечко» та групи раннього віку «Курчатко» в театралізованій формі продемонстрували правила безпечної поведінки для дітей. Повчальна казочка «Про сірники» захопила всю увагу дітей та батьків. З великою цікавістю вихованці та гості ясла-садка спостерігали за пригодами Колобка та його друзів.

При кінці розваги всіх дітей об’єднав загальний таночок «Хороша людина».

 

 

Детальніше...

Події квітень 2017 р.

Детальніше...

Події березень 2017 р.

Детальніше...

Події лютий 2017 року

Детальніше...

Події січень 2017 року

Детальніше...