Події 2013-2016 р.

rainbow

Свято Покрови

У жовтні українці святкують свято Покрови. Покрову Пресвятої  Богородиці козацтво України вважає своєю покровителькою і заступницею, з цим святом пов’язано дуже багато звичаїв, обрядів, прислів’їв, що передаються з покоління в покоління. 14 жовтня 2016 року в приміщенні музичної зали  ясла-садка пройшла тематична розвага до свято Покрови. Діти танцювали, грали в народні ігри, читали вірші.

 

 

 

Детальніше...

Свято хлiба

7 жовтня 2016 року в приміщенні музичної зали проведено розвагу на тему «Хліб усьому голова».

Педагогічний колектив ясла-садка метою розваги визначив: 

- навчати дітей бережному ставленню до хліба, розумінню цінності хліба; 

- виховувати у малят дбайливе, шанобливе ставлення до праці дорослих. 

Діти в ігровій формі ознайомилися з процесом виготовлення хлібу – «від зернинки до хлібинки», отримали нові знання та закріпили вже набуті. Захід пройшов на піднесеному позитивному емоційному рівні.

Детальніше...

Мильнi бульбашки

Хто з нас у дитинстві не любив розважатися,  гратися, читати казки, пускати мильні бульбашки?

8 листопада 2016 року до нашого садочку завітали Смішарики зі своєю розважальною програмою «Шоу мильних бульбашок». Всі діти були у захваті від ігрової програми, в якій активно брали участь, отримуючи море задоволення та позитивного настрою. Ясла-садочок наповнився хвилею дитячого сміху.

 

 

Детальніше...

Крок до зiрок

19 жовтня 2016 року вихованці нашого садочка взяли участь у міському конкурсі для дошкільників «Крок до зірок» у номінації хореографія. Під керівництвом музичного керівника Хавкун Олени Володимирівни було підготовлено веселий номер «Клоунята», який і представили на конкурсі, забезпечивши журі конкурсу та глядачам веселий настрій. За участь у заході  ясла-садок отримав диплом учасника.

 

 

Детальніше...

Участь у майстер-класi


17 вересня вихователі я/с № 63 прийняли активну участь у майстер – класі, який був організован з нагоди святкування 238- річниці м. Херсона. Вони познайомили херсонців та гостей м. Херсона з технікою художнього плетіння  кукурудзяного листя. За допомогою таких творчих, креативних професіоналів нашого садочка світ побачило 96 унікальних поробок! 

Детальніше...

Екологічна казка для малят

Наприкінці літа 2016 року  вихованці  Комишанського ясла-садка № 63 були запрошені на казку «Що Вовчисько наробив!». Малята опинилися у лісі між звірятами та стали учасниками екологічної акції з врятування лісу від сміття. Вони  поповнили екологічні знання щодо поведінки у природі, зрозуміли, що довкілля слід берегти для його мешканців. Природу треба любити, отримувати насолоду від краси навколишнього світу.

 

 

Детальніше...

«Здрастуй, літо!»


27 травня вихованці Комишанського ясел – садка прощалися з весняною порою та зустрічали літню пору під час розваги «Здрастуй, літо!». Незважаючи на теплу весняну зливу за вікном садочка, малятам у музичній залі було по справжньому спекотно від веселих конкурсів і естафет. Дітвора з усіх груп змагалися в спритності та вправності, умінні веселитися та дружити. 

 

 

Детальніше...

«Солодка ріпка»

Разом із друзями усе можливо!

Про це ще раз нагадали вихованці театрального гуртка нашого садочка. 14 квітня малята презентували прем’єру казки «Солодка ріпка» Л.Яковенко. Глядачі із задоволенням поринули у світ казки, сповнений поезії, музики і майстерного перевтілення маленьких акторів.

 

 

Детальніше...

«Таємниці бібліотечного життя»


25 травня до вихованців Комишанського ясел-садка № 63 у гості завітали працівники Комишанської філії міської бібліотеки. Малята знайомилися з таємницями бібліотечного життя та  цікавими книжками, вчилися цінувати книгу, яка має величезну роль у житті людини, мандрували стежками знайомих казок.

 

 

Детальніше...

«Писанковий сад»


28 квіткя 2016 року в Херсоні відбулася мистецька акція до свята Великодня «Писанковий сад». Вихованці нашого ясел - садка під керівництвом вихователя Онищенко А.П.  взяли активну участь у цьому заході. 

Колекція великодніх сувенірів повернулася до садочка з відзнакою управління культури м.Херсона.

 

 

Детальніше...

«Великодень»

Напередодні  Великодня всі вихованці та працівники Комишанського ясел – садка № 63 зібралися у дружньому колі, щоб відзначити прихід цього великого та світлого свята. Малята ще раз нагадали всім присутнім значення цього свята,  символіку та традиції підготовки до нього .

Учасники веселого дійства  брали участь у веселих змаганнях та в умінні писанкарства. А завершив свято веселий дружній таночок, як символ єдності та дружби усіх людей.

 

 

Детальніше...

Тиждень безпеки життєдіяльності дитини


Традиційно наприкінці навчального року в усіх закладах освіти  проходить Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. метою тижня є формування в малечі навичок поведінки у надзвичайних ситуаціях та у повсякденному житті для збереження життя та здоров’я.

 

 

 

Детальніше...

Ми - малята спритні й дужі

«Ми  - малята спритні й дужі, до здоров’я не байдужі!» – під таким гаслом 18 березня 2016 р. пройшли спортивні змагання між малятами дошкільного віку нашого садочка. Маленькі спортсмени  добре відчували відповідальність і командний дух змагань, тому старанно вели свої команди до перемоги.

 

 

Детальніше...

Космічні перегони

З 4 по 8 квітня у Комишанському яслах – садку № 63 освітній процес був присвячений знайомству з таємницями космосу. Малята знайомилися з космічними тілами та історією вивчення космосу людиною.

 

 

 

Детальніше...

Казка Рукавичка

Театральний колектив нашого садочка 25 березня 2016 року знову запросив глядачів на зустріч з казкою. Останньою згадкою про холодну зимову пору стала казка «Рукавичка». Глядачі вчилися на сюжеті казки дружбі та доброті, а маленькі виконавці ролей виявляли акторське вміння та свою талановитість.

 

 

Детальніше...

День гумору

1 квітня – Всесвітній день гумору відзначався і в Комишанському яслах-садку № 63. Для малят він проходив зі сміхом, розвагами, іграми та забавами. А допомагала підтримувати радісний настрій  весела гостя – клоун, яка принесла у своїй скрині  чарівні сюрпризи.

 

 

 

Детальніше...

Зустріч птахів

11 березня 2016 року вихованці нашого садочка прийняли участь у екологічній акції «Зустрічаємо птахів». 

Малята закріпили знання про зимуючих і перелітних птахів, їх спосіб життя, значення  для  природи та користь для людей. Разом з вихователями діти гралися,  пізнавали чарівний світ природи, вчилися піклуватися про птахів.

 

 

Детальніше...

Стрітення

Стрітення – це свято зустрічі весни з зимою, яке святкують 15 лютого.


Організовуючи його педагоги нашого садочка мали на меті показати дітям звичаї та обряди, які проводилися на Україні в давнину: топтання рясту, зустріч весни із зимою, водіння хороводів і кривих таночків, закликання сонечка та птахів.

 

Детальніше...

Спортивна розвага

Важливим засобом всебічного виховання дітей у Комишанському яслах – садку № 63 є рухливі ігри. Вони сприяють гармонійному розвитку дошкільників, ефективно впливають на діяльність різноманітних систем організму, збагачують руховий досвід, закріплюючи та удосконалюючи різні вміння і навички з основних рухів, розвивають фізичні якості.

 

 

Детальніше...