Події 2017 р.

rainbow

Події вересня 2017р.

Мiсячник безпеки дорожнього руху

19 вересня 2017 р.  в Комишанський  ясла-садок № 63  завітав  старший інспектор  ГУП  Абрамець  Євген  Іванович.  В ігровій формі він  закріплював з дітьми  значення дорожніх знаків, правила  реагування на сигнали світлофора;  виховував  у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними.  

А в результаті зустрічі  –  тверді та стійкі знання дітей, набуті вміння та навички  з  правил дорожнього руху.

 

День мiста Херсона

14 вересня 2017 року в Комишанському ясла-садку №63 Херсонської міської ради до дня міста Херсона відбулося свято «Херсон – найкраще місто на землі». Метою свята стало формування у дітей уявлення про минулий і сучасний Херсон.                                                        

Діти раннього віку побували на ярмарці «Дари Херсонщини». Рухлива гра «Кавунчик – карапузик», дидактичні ігри «Відгадай на дотик», «Склади пазли овочів» викликали у малюків радісні емоції  та цікавість. 

Діти середнього та старшого віку за допомогою працівника бібліотеки та вихователів мандрували історичними місцями Херсону, знайомилися з видатними людьми та пам’ятниками архітектури. Яскраві ілюстрації, художнє слово, музичний супровід справили на дітей захоплююче враження про рідне місто. А наприкінці заняття вихованці середньої групи презентували власний образотворчий проект «Херсон – мій рідний дім».                  

Любов до Вітчизни починається з любові до своєї малої Батьківщини – місця, де людина народилася і живе.

День дошкiлля.

27 вересня дружно й весело наш садок святкував Всеукраїнський день дошкілля.  Вихованці завзято проходили всі етапи квеста «Веселкові пригоди»,  який  приготували їм працівники ясла-садка.  Подолавши всі перешкоди, діти отримали солодкі призи.