Події 2020

 

Спортивна розвага «Подорож до країни Здоров’я»

Зима - це час коли діти часто хворіють. Тому першочергова мета вихователя навчити дітей зміцнювати свій імунітет за допомогою фізичних вправ та правильного харчування.

17 січня 2020 року для дітей середньої та старшої групи вихователь Хавкун Олена Володимирівна провела спортивну розвагу «Подорож до країни Здоров’я». Діти з великим задоволенням  ознайомилися зі складовими здорового способу життя, зазначили важливість фізичних вправ для розвитку організму людини. Обговорили з вихователем корисні продукти, важливість дотримання особистої гігієни та режиму дня.

 

 

     «Шкода, що День народження, лише раз на рік» - співається у відомій дитячій пісні.

     «День Іменинника», що відбувся 31 січня, зібрав усіх вихованців групи раннього віку «Курчатко», які дружніми оплесками вітали дітей, чий День народження припав на січень місяць. Для всіх присутніх на святі було проведено сюжетно-рольову гру: «Як іменинники пригощали своїх друзів».  На завершення свята всіх чекала маленька святкова дискотека, а діти-іменинники отримали подарунки.

                                           

         Фізичне виховання дошкільнят – організований процес спрямований на їхній фізичний розвиток, рухову фізичну підготовку до творчої життєдіяльності. В нашому яслах-садочку функціонує фізкультурний гурток для дітей групи раннього віку «Веселі пружинки» , керівник гуртка вихователь Хавкун Олена Володимирівна. На гурткових заняттях діти виконують: загально- розвивальні вправи, біг, стрибки з поступовим збільшенням навантаження; вправи корегую чого спрямування; вправи для формування фізичних якостей та навиків для впливу на різні мязові групи з поступовим розподілом навантаження; рухливі ігри. Діти залюбки виконують запропоновані вихователем вправи, ігри, що сприяє фізичному розвитку малюків.